Oferujemy artykuły gospodarstwa domowego w atrakcyjnych cenach. W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt tysięcy pozycji asortymentowych różnych marek, oferując naszym klientom ogromny wybór produktów do domu.

 

             

W naszej ofercie znajdą Państwo naczynia kuchenne  z powłokami ceramicznymi, teflonowymi, non-stick zapobiegającymi przywieraniu. Posiadamy duży wybór garnków, patelni, brytfann, szybkowarów, woków renomowanych i znanych firm. Oferowane przez nas produkty posiadają atesty kontaktu z żywnością dzięki czemu mają Państwo pewność, że kupiony produkty jest nie tylko dobry jakościowo o nieprzeciętnym wyglądzie jak i materiał z jakiego jest wykonany to bezpieczne tworzywo. 

 

      Prace kuchenne dzięki produktom dostępnym  u nas staną się przyjemne i łatwe. Produkty są bezpieczne, odpowiednio wyprofilowane. Producenci akcesoriów kuchennych stawiają na komfort i bezpieczeństwo użytkowania produktów. Poprzez nowoczesne kształty oraz praktyczne rozwiązania odkrywamy prawdziwą przyjemność gotowania.

 

     Sztućce to jeden z ważniejszych elementów zastawy stołowej. W naszym asortymencie znajdą Państwo sztućce najlepszej jakości. Posiadamy zarówno zestawy sztućców pakowanych  w różnej ilości elementów, które doskonale spełnią swoją funkcję w Państwa jadalni jak i staną się znakomitym prezentem dla najbliższych. Oferujemy sztućce w różnych fasonach i zdobieniach, tak aby każdy w sklepie Heljos znalazł coś dla siebie.