Odkryj naszą firmę

Firma HELJOS Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego, sprzętu RTV i AGD oraz prowadzi sprzedaż internetową.

Jesteśmy sklepem-hurtownią, oferującym wysokiej jakości towary w atrakcyjnych cenach. Nasza wyspecjalizowana kadra z długoletnim doświadczeniem z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Mamy długoletnie doświadczenie w sprzedaży towarów RTV i AGD. Firma rozpoczęła swoją działalność w listopadzie 2006 roku. Od tego czasu dynamicznie się rozwija, dzieląc się na dwa odrębne profile działalności, takie jak sprzedaż Artykułów Gospodarstwa Domowego nieelektrycznego oraz AGD RTV.

Nasze centrum logistyczne, mieszczące się w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 172, to obiekt o powierzchni 4200m2, który obejmuje magazyny, hale ekspozycyjne i biura. W dwupoziomowym budynku prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową.

Dla zapewnienia profesjonalnej obsługi i szybkiej dostawy, korzystamy zarówno z własnej floty transportowej, jak i z usług spedycji zewnętrznych.

✓ Obsługa hurtowa

✓ Sprzedaż detaliczna

✓ Profesjonalna obsługa klienta

✓ Logistyka dostaw AGD